Буси ГімалайськіБуси Гімалайські

№338. Буси “Гімалайські”
(агат, бісер)


Навіть із найнепривабливіших камінців можна зробити оригінальні буси.

Нам потрібно:

 • 4м 30см бавовняного вощеного шнура
 • 50-60 камінчиків або бусинок
 • 1 великий камінець для кулона
 • кілька грамів великого бісеру

Спершу відрізаємо три куски шнура довжиною 1м 30см і ще два по 40см для кулончика

До центру трьох шнурів прикріпляємо кулон.

Нанизуємо бісер та камінці на шнур, починаючи з найдрібніших шматочків, далі — більші та наприкінці знову якомога дрібніші. Відділяємо їх вузликами, слідкуючи щоб все було більш-менш симетрично.

Щоб легше шнур проходив в бісерину, зрізаємо його кінчик під гострим кутом.

А тепер націкавіше, заради чого, власне, і робився цей майстер-клас — це чудо-вузлики, за допомогою яких регулюється довжина бусів.
Навколо одного кінця бусів іншим кінцем робимо простий вузлик. Затягуємо його тісненько, але не надто сильно. Те саме робимо з протилежним кінцем.


Взявшись за кінці бусів зменшуємо їх. Потрібно поправити вузлики, щоб все було симетрично.

Перевіряємо, чи працює наш механізм — максимально збільшуємо довжину бусів, тягнучи камінчики в різні сторони. Приміряємо. Буси повинні вільно одягатись через голову.

На кінчики бусів нанизуємо по камінчику і бісерині. Вузлики на кінцях сильно затягуємо, щоб бува не розв’язались в майбутньому. Або їх ще можна закріпити безколірним лаком для нігтів або клеєм. Зайвий шнур відтинаємо.
Оформляємо китичку під кулончиком.


3 Коментарів to “Оновлення 21.03.09”

 1. Алена Says:

  Оксаночка, наконец-то я прочитала столь долгожданный МК по бусикам на шнурке. Оказалось, что все так просто, особенно с узелками, которыми регулируется длина бусиков. И не нужно мучатся с какими-то застежками как при изготовлении бус, так и при одевании. Замечательный МК, где все просто и доходчиво. Все гениальное – просто! Таким и должен быть настоящий МК. Огромное за него спасибо! А что ты еще умеешь делать также легко и просто?:)))

 2. Меланка Says:

  Спасибо, Алена!
  Все, не считая тяжелого и сложного 🙂

 3. наталья Says:

  Оксана! Огромная благодарность за чудесный мастер-класс.Много раз смотрела и любовалась на твои бусы пытаясь понять как их сделать.И вот наконец наткнулась на МК.Благодарю за работу!

      Залишити коментар


UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET