Пластика або полімерна глина – це синтетичний матеріал.

В склад полімерної глини входять часточки полівінілхлориду (ПВХ), які з’єднані між собою спеціальними смолами (пластифікатором).
При нагріванні від 50 до 130 градусів ці смоли випаровуються, а розігріті частинки пластмаси спаюються між собою, утворюючи, після охолодження, щільну тверду масу.

Треба бути обережними!

Пластифікатор токсичний, тому при роботі з пластикою НЕ можна користуватись предметами, які потім будуть використовуватись для приготування їжі!

Рекомендують ліпити в рукавичках, та це необов’язково. Просто після роботи треба дуже добре вимити руки теплою водою з миючим засобом!

Після кожного використання домашньої духовки, для запікання полімерної глини, треба ретельно вимити її і провітрити приміщення

Ні в якому разі не можна перевищувати максимальну температуру, зазначену виробником на упаковці полімерної глини
При зависокій температурі, проходить розкладання ПВХ, з виділенням ДУЖЕ токсичного газу – хлористого водню (газоподібна соляна кислота).

Категорично заборонено використовувати мікрохвильову піч для запікання
Полімерна глина не містить води і не придатна для запікання в мікрохвильовці – згорить сама і зіпсує техніку

Найпростіший метод – варити пластику у воді. При цьому слід використовувати посуд НЕ призначений для їжі

Для виготовлення більшості прикрас чи виробів з пластики потрібно застосовувати гострі предмети. Треба бути обережними, працювати гострими інструментами «від себе».

З пластики можна виліпити різні елементи для створення унікальної біжутерії, предметів інтер’єру, мініатюр, ляльок і багато чого іншого. Все, крім посуду для харчових продуктів – нагадаю, що пластифікатор токсичний.

Якщо дотримуватись всіх інструкцій і застережень, то робота з пластикою принесе масу задоволення, нові враження, почуття, здивує, і причарує!

      Залишити коментар


UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET