Гостьова книга


 Ім'я *
 Електронна пошта
 Сайт
 Текст відгуку *
* Обов'язково

Захист від спаму
Введіть будь ласка комбінацію букв та цифр, яку Ви бачите на картинці
captcha

(853)
(53) http:www.getedpills.pw
Tue, 30 August 2016 11:51:04 +0000
url  email

Wow! Great to find a post knocking my socks off!

(52) http:www.autoinsuranceinfo.top
Fri, 26 August 2016 20:46:36 +0000
url  email

There are tons of us 24/7/365 moms out there from day 1. Many of us did it deliberately. I think it is much easier for us than it is for women when their spouses go away for work or they get divorced. At least we know what we are in for day after day. And I wouldn’t have it any other way! Even if it means my kid will be toting AK47s since I never got married!

(51) http:affiyas.comauto-insurance-new-bedford-ma.html
Fri, 5 August 2016 19:14:38 +0000
url  email

Whoa, things just got a whole lot easier.

(50) http:davidaladashvili.comwhere-to-get-cheapest-car
Thu, 28 July 2016 23:37:10 +0000
url  email

jag hade gjort som du, det har jag gjort både en och tre gånger när det verkligen varit så att de behövt hjälp men vägrat de gånger det gällt det "andra apoteket" eller då jag helt enkelt inte haft möjlighet att hjälpa. man är väl lite dumsnäll ibland..

(49) http:www.bluehillhouseofpizza.net
Sun, 10 July 2016 01:14:05 +0000
url  email

Of the panoply of website I've pored over this has the most veracity.

(48) http:dominicantype.comauto-insurance-update.html
Fri, 8 July 2016 14:03:12 +0000
url  email

Coconaut, “the Christian Left angle”? I was quite a fan of the Dems back in the day, but they were never pandering to any section of the Christian vote — and indeed, with their liberal social policies, they were probably the party evangelical Christians loved to hate.Could you expand on what you mean?

(47) Ebony
Mon, 4 July 2016 02:05:01 +0000
url  email

I read your post and wieshd I was good enough to write it

(46) Меланка
Sun, 22 February 2015 10:38:11 +0000

Оленка, щоб нанизати прості намистини на нитку майстерності не потрібно. Спершу знайдіть корал в продажі, та продумайте якої довжини і в скільки низок мають бути буси, потім запитайте в будь-кого з продавців, чи зможе він насиляти все. Або порадьтеся з ними на що краще нанизувати і зробіть все самі.
Я знаходжусь в м. Тернопіль 097-99-00-360 (Оксана-Меланка)

(45) Олена
Sun, 21 December 2014 15:55:28 +0000
email

Любі майстрині зробили б гарне намисто з коралів натуральних таке як колись наші бабуні носили шукаємо щось гарне з коралів не можемо знайти!

(44) Melanka
Sat, 25 May 2013 20:56:45 +0000

Доброго дня, Ігоре!
На жаль не можу Вам нічого відповісти, бо ми не включаємо цю підлогу. Боялись, що наша маленька батарея не зможе обігріти всю ванну кімнату і вставили мат електричний. Але не було потреби в додатковому обігріві. Декілька разів включали, щоб переконатись, що вона все ще працює, а от кВт не засікали.

5 Коментарів to “Гостьова книга”

 1. Софійка Says:

  ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ….ПАНІ ОКСАНО ХОТІЛА ЗРОБИТИ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНИЙ КОМПЛІМЕНТ ВІДНОСНО КОЛЬЄ “ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
  “,БО ВОНО СПРАВИЛО НА МЕНЕ НЕАБИЯКЕ ВРАЖЕННЯ….ЦЕ ВАКЖКО МАБУТЬ,АЛЕ ДУЖЕ КРАСИВО…..У ВАС ТАЛАНТ ….

 2. Olga Says:

  Доброго вечора, Оксана! Ми з Вами познайомились, коли Ви вибирали дверІ. Саме в мене Ви Їх придбали. Дуже вдячна за теплІ слава на мою адресу. З Вами теж було приЄмно працІвати. Познайомивши з Вашим блогом я дуже вражена красою ваших виробІв. Ви надзвичайно талановита людина. Я би хотІла побачити Їх вживу І щось придбати, де би я могла це зробити. А ще в мене Є до Вас деякІ питання, як зручнІше з Вами спІлкуватись? Дякую.

 3. Меланка Says:

  Доброго вечора, Оля!
  Дякую за коментар! Приємно, що Ви мене пам’ятаєте)

  Мої роботи можна побачити і приміряти на ринку «Торговиця» (біля «Півника») кіоск №222.
  Я на ринку буваю не часто. Мені краще писати на адресу melanka@i.ua

 4. Посольство України в Турецькій Республіці Says:

  Шановна Оксана Петрівна!

  Колектив Посольства України в Турецькій Республіці та я особисто висловлюємо Вам щиру подяку за надані вироби для благодійного аукціону на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей, постраждалих під час антитерористичної операції на Сході України.
  Запропоновані кольє і намиста стали гідною прикрасою аукціону та зацікавили багатьох учасників цього заходу. Їхня кінцева вартість в середньому у три-чотири рази перевищувала встановлену первинну ціну на акційний лот, що є черговим свідченням високої майстерності виконання зазначених прикрас у національному стилі.
  Отримані від аукціону з Вашою допомогою кошти стануть реальною підтримкою постраждалим захисникам нашої Держави та їх родинам.
  Разом із тим глибоко переконаний, що знайомство представників дипломатичних кіл Туреччини та інших іноземних країн з виробами народних митців України мало надзвичайно позитивний вплив на представлення і поширення об’єктів української народної культурно-мистецької спадщини як на теренах Туреччини, так далеко за її межами.

  З повагою, Надзвичайний і Повноважний
  Посол України в Турецькій Республіці
  С.В.Корсунський

 5. Меланка Says:

  Шановний Сергій Володимирович, щиро дякую за похвальний лист, стільки приємних слів, за відгуки в моєму блозі!
  Те, що мої вироби були виставлені на благодійному аукціоні за межами нашої країни, стало для мене дуже приємною несподіванкою та великою честю! Низький уклін, та найщиріші слова подяки Вам і усій вашій команді, за доброту, співчуття, організацію та успішне проведення даного заходу! Дуже приємно, що учасники аукціону відгукнулись, прийняли участь, виявили небайдужість та щедро пожертвували кошти на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей, які постраждали в наслідок бойових дій на Сході нашої країни. Нехай Господь сторицею віддячить усім за теплоту сердець, світлість думок, щедрість душі!

  Слава героям України, які мужньо захищають нашу державу! Нехай усі новини будуть тільки добрими, та мир і спокій запанують у всьому світі!

      Залишити коментар


UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET