Гостьова книга


 Ім'я *
 Електронна пошта
 Сайт
 Текст відгуку *
* Обов'язково

Захист від спаму
Введіть будь ласка комбінацію букв та цифр, яку Ви бачите на картинці
captcha

(395)
(35) тетяна
Fri, 11 November 2011 16:01:28 +0000
email

Доброго вечора,Оксанко!Ми сьогодні познайомились з вами на ринку- я показувала свою сумку.Зразу захотілось зайти до вас у гості і подивитись на красу,створену вашими руками.Ви просто молодчинка- все дуже стильно і зі смаком. Я захоплююсь творчими людьми, бо талановиті люди- талановиті у всьому і ви цьому доказ.Наснаги вам і натхнення.

(34) Меланка
Fri, 13 May 2011 14:42:13 +0000
email

Доброго дня, Галино!
Дякую за відгук!!! Мені дуже приємно, що Вам сподобалось!

Моя нова модель зроблена мною власноруч. Я її назвала Люсьою :) Багато чого в ній мене не влаштовує, та шкода часу на довершення - поки залишу все як є, може колись все виправлю.

Нехай і Вам щастить у всіх починаннях! Насолоди від творчості і відмінних результатів!
Удачі!

(33) Галина
Thu, 12 May 2011 11:30:27 +0000
url  email

Оксаночко, доброго дня! Скількі всього нового та цікавого Ви виставили!!! Дуже інтересні речі, яскраві по-літньому, молодіжні. А Ваша нова "модель" - чудо, позитивна барішня, весело репрезентує прикраси. Рада за Вас, що знайшли час на нове. Бажаю Вам натхнення та часу на втілення ідей!
На все добре, Галина.

(32) Mukola
Sat, 7 May 2011 07:52:43 +0000
url  email

Класний :-)

(31) Меланка
Tue, 20 April 2010 09:09:41 +0000
email

Спасибо. Деревья это работы моей мамы. Сейчас у нее уже большая коллекция и есть экземпляры и получше. Однако, она продает их здесь в Тернополе и на пересылку, я уверенна, не согласится.

Спасибо за предложение!


(30) Галина Ивановна
Mon, 19 April 2010 15:55:43 +0000
email

Здравствуйте,мне понравились Ваши деревья,хочу предложить Вам сотрудничество,я могу выставить Ваши работы у себя в магазине на продажу в г.Полтава

(29) Меланка
Tue, 16 March 2010 07:06:05 +0000
email

Привет, соседка!
Дите наше уже большое, недавно ему 16 лет исполнилось.
А ремонт мы уже заканчиваем, все нелегкие процедуры и наш личный опыт в этом деле я выложила здесь: http://melanka.org.ua/?page_id=139 - там 17 страниц с фотографиями :)

(28) Соседка из 10 этажа
Mon, 15 March 2010 11:16:59 +0000

Соседка, давай дружить семьями?! Мы с 10 этажа. Молодая семья, пока без деток:) А у вас маленький дите? Когда ремонт начинаете?

(27) Меланка
Tue, 19 January 2010 14:02:59 +0000

Александр, спасибо Вам огромное за столько теплых слов и пожеланий!

В мире еще столько всего интересного и не разведанного, что останавливаться на достигнутом не хочется. Идей у меня еще много, и имея доступ к интернету их все больше и больше, но, сейчас главное доделать ремонт. Быстрее бы уже закончить всю грязную работу и прейти к цвету, дизайну, и оформлению интерьера… (вздох)

Еще раз спасибо! Заглядывайте еще!
И Вам побольше оптимизма, сил, вдохновенья во всех творческих начинаньях! Удачи!


(26) Loki
Mon, 18 January 2010 21:36:12 +0000
url  email

Воистину - талантливый человек талантлив во всем!
Просто восхищаюсь людьми, которые чем-то интересуются, постоянно что-то узнают, а хотят узнать еще больше! Самому хочется быть таким, но частенько лень пересиливает:)
Желаю Вам не останавливаться в творчестве, в чем бы оно не выражалось, чтобы блог полнился новыми, непохожими друг на друга разделами!
Удачи!

5 Коментарів to “Гостьова книга”

 1. Софійка Says:

  ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ….ПАНІ ОКСАНО ХОТІЛА ЗРОБИТИ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНИЙ КОМПЛІМЕНТ ВІДНОСНО КОЛЬЄ “ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
  “,БО ВОНО СПРАВИЛО НА МЕНЕ НЕАБИЯКЕ ВРАЖЕННЯ….ЦЕ ВАКЖКО МАБУТЬ,АЛЕ ДУЖЕ КРАСИВО…..У ВАС ТАЛАНТ ….

 2. Olga Says:

  Доброго вечора, Оксана! Ми з Вами познайомились, коли Ви вибирали дверІ. Саме в мене Ви Їх придбали. Дуже вдячна за теплІ слава на мою адресу. З Вами теж було приЄмно працІвати. Познайомивши з Вашим блогом я дуже вражена красою ваших виробІв. Ви надзвичайно талановита людина. Я би хотІла побачити Їх вживу І щось придбати, де би я могла це зробити. А ще в мене Є до Вас деякІ питання, як зручнІше з Вами спІлкуватись? Дякую.

 3. Меланка Says:

  Доброго вечора, Оля!
  Дякую за коментар! Приємно, що Ви мене пам’ятаєте)

  Мої роботи можна побачити і приміряти на ринку «Торговиця» (біля «Півника») кіоск №222.
  Я на ринку буваю не часто. Мені краще писати на адресу melanka@i.ua

 4. Посольство України в Турецькій Республіці Says:

  Шановна Оксана Петрівна!

  Колектив Посольства України в Турецькій Республіці та я особисто висловлюємо Вам щиру подяку за надані вироби для благодійного аукціону на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей, постраждалих під час антитерористичної операції на Сході України.
  Запропоновані кольє і намиста стали гідною прикрасою аукціону та зацікавили багатьох учасників цього заходу. Їхня кінцева вартість в середньому у три-чотири рази перевищувала встановлену первинну ціну на акційний лот, що є черговим свідченням високої майстерності виконання зазначених прикрас у національному стилі.
  Отримані від аукціону з Вашою допомогою кошти стануть реальною підтримкою постраждалим захисникам нашої Держави та їх родинам.
  Разом із тим глибоко переконаний, що знайомство представників дипломатичних кіл Туреччини та інших іноземних країн з виробами народних митців України мало надзвичайно позитивний вплив на представлення і поширення об’єктів української народної культурно-мистецької спадщини як на теренах Туреччини, так далеко за її межами.

  З повагою, Надзвичайний і Повноважний
  Посол України в Турецькій Республіці
  С.В.Корсунський

 5. Меланка Says:

  Шановний Сергій Володимирович, щиро дякую за похвальний лист, стільки приємних слів, за відгуки в моєму блозі!
  Те, що мої вироби були виставлені на благодійному аукціоні за межами нашої країни, стало для мене дуже приємною несподіванкою та великою честю! Низький уклін, та найщиріші слова подяки Вам і усій вашій команді, за доброту, співчуття, організацію та успішне проведення даного заходу! Дуже приємно, що учасники аукціону відгукнулись, прийняли участь, виявили небайдужість та щедро пожертвували кошти на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей, які постраждали в наслідок бойових дій на Сході нашої країни. Нехай Господь сторицею віддячить усім за теплоту сердець, світлість думок, щедрість душі!

  Слава героям України, які мужньо захищають нашу державу! Нехай усі новини будуть тільки добрими, та мир і спокій запанують у всьому світі!

      Залишити коментар


UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET