Гостьова книга


 Ім'я *
 Електронна пошта
 Сайт
 Текст відгуку *
* Обов'язково

Захист від спаму
Введіть будь ласка комбінацію букв та цифр, яку Ви бачите на картинці
captcha

(199)
<
(9) Slavochka
Wed, 6 August 2008 10:16:18 +0000
url  email

Доброго дня всім!!! З великим задоволенням побувала знову у Вас в гостях!Надзвичайно сподобались нові прикраси всі без винятку!!!Така гармонія кольорів створила таку красу!!А також дуже зацікавили мамині роботи (шкода що неможна їх ближче побачити,якщо не секрет то з чого створений водопад?,а камені штучні?перепрошую за запитання, але мене це цікавить.)Бажаю Вашій творчій сім*ї великих успіхів і нових ідей!!!!

(8) Amir
Sun, 3 August 2008 19:00:01 +0000
email

Hello Dear the relatives of my wife.i am very happy on visiting your site, wish to you have a very good day and good luck.
Novograd-Volenski

(7) Ірина
Tue, 24 June 2008 16:02:01 +0000

Привіт Меланка! Мені дуже сподобався твій блог.
Багато гарних бусів. Чекаю новинок. Удачі!

(6) Меланка
Sat, 14 June 2008 08:36:17 +0000
url  email

Привіт Софія! Вибачайте що довго не відписувала. Я, чесно кажучи, ще не пробувала плести тваринок з бісеру, але схемку постараюсь вам знайти. Мені дуже подобається блог Грєцкої Ксенії
http://kseniaflor.narod.ru/biser/biser_menu01.html
, там є схемки павука, стрекози, якоїсь козявки та ін. Бажаю успіхів! Схемку крокодильчика шукаю.

(5) Софія
Tue, 10 June 2008 18:59:40 +0000
email

Доброго вечора.Я давно шукаю схему плетіння маленьких крокодилів,чи не могли б Ви винести схему на сайт,якщо маєте ....Спасибі

(4) Меланка
Wed, 4 June 2008 20:07:38 +0000
url  email

Дуже дякую за теплі слова. Постараюсь щоб Вам було цікаво на наших сторінках.
Заходьте ще.

(3) Оленка
Wed, 4 June 2008 00:12:42 +0000
email

Привітик! дуже сподобався сайт! Гарно придумано і творчо! Бажаю нових ідей!

(2) Софія
Wed, 4 June 2008 00:04:48 +0000
email

Доброї ночі...........Переглянула Ваш сайт...чудовий-я в захваті....власне я теж займалась деякий час таким своєрідним рукоділлям....

(1) Меланка
Tue, 3 June 2008 20:36:18 +0000
url  email

Привіт!
Нам приємно що Ви завітали на наш блоґ!
Будь ласка, напишіть про свої враження, які є пропозиції та побажання; які майстер-класи хотіли б Ви бачити. Для нас дуже важлива ваша думка.

<

5 Коментарів to “Гостьова книга”

 1. Софійка Says:

  ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ….ПАНІ ОКСАНО ХОТІЛА ЗРОБИТИ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНИЙ КОМПЛІМЕНТ ВІДНОСНО КОЛЬЄ “ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
  “,БО ВОНО СПРАВИЛО НА МЕНЕ НЕАБИЯКЕ ВРАЖЕННЯ….ЦЕ ВАКЖКО МАБУТЬ,АЛЕ ДУЖЕ КРАСИВО…..У ВАС ТАЛАНТ ….

 2. Olga Says:

  Доброго вечора, Оксана! Ми з Вами познайомились, коли Ви вибирали дверІ. Саме в мене Ви Їх придбали. Дуже вдячна за теплІ слава на мою адресу. З Вами теж було приЄмно працІвати. Познайомивши з Вашим блогом я дуже вражена красою ваших виробІв. Ви надзвичайно талановита людина. Я би хотІла побачити Їх вживу І щось придбати, де би я могла це зробити. А ще в мене Є до Вас деякІ питання, як зручнІше з Вами спІлкуватись? Дякую.

 3. Меланка Says:

  Доброго вечора, Оля!
  Дякую за коментар! Приємно, що Ви мене пам’ятаєте)

  Мої роботи можна побачити і приміряти на ринку «Торговиця» (біля «Півника») кіоск №222.
  Я на ринку буваю не часто. Мені краще писати на адресу melanka@i.ua

 4. Посольство України в Турецькій Республіці Says:

  Шановна Оксана Петрівна!

  Колектив Посольства України в Турецькій Республіці та я особисто висловлюємо Вам щиру подяку за надані вироби для благодійного аукціону на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей, постраждалих під час антитерористичної операції на Сході України.
  Запропоновані кольє і намиста стали гідною прикрасою аукціону та зацікавили багатьох учасників цього заходу. Їхня кінцева вартість в середньому у три-чотири рази перевищувала встановлену первинну ціну на акційний лот, що є черговим свідченням високої майстерності виконання зазначених прикрас у національному стилі.
  Отримані від аукціону з Вашою допомогою кошти стануть реальною підтримкою постраждалим захисникам нашої Держави та їх родинам.
  Разом із тим глибоко переконаний, що знайомство представників дипломатичних кіл Туреччини та інших іноземних країн з виробами народних митців України мало надзвичайно позитивний вплив на представлення і поширення об’єктів української народної культурно-мистецької спадщини як на теренах Туреччини, так далеко за її межами.

  З повагою, Надзвичайний і Повноважний
  Посол України в Турецькій Республіці
  С.В.Корсунський

 5. Меланка Says:

  Шановний Сергій Володимирович, щиро дякую за похвальний лист, стільки приємних слів, за відгуки в моєму блозі!
  Те, що мої вироби були виставлені на благодійному аукціоні за межами нашої країни, стало для мене дуже приємною несподіванкою та великою честю! Низький уклін, та найщиріші слова подяки Вам і усій вашій команді, за доброту, співчуття, організацію та успішне проведення даного заходу! Дуже приємно, що учасники аукціону відгукнулись, прийняли участь, виявили небайдужість та щедро пожертвували кошти на підтримку військовослужбовців та членів їх сімей, які постраждали в наслідок бойових дій на Сході нашої країни. Нехай Господь сторицею віддячить усім за теплоту сердець, світлість думок, щедрість душі!

  Слава героям України, які мужньо захищають нашу державу! Нехай усі новини будуть тільки добрими, та мир і спокій запанують у всьому світі!

      Залишити коментар


UA TOP Bloggers Український рейтинг TOP.TOPUA.NET